Detail uživatele Jana

Uživatel Jana na webu založil celkem 7 diskuzí.
Celkem přispěl 20 příspěvky do našich diskuzí.

Seznam diskuzí uživatele Jana

Seznam příspěvků uživatele Jana

 • Korela - Ochočení, oblast : Korela chocholatá

  Ahoj všichni, před pár lety jsem měla andulky. Teď jsme si - teprve před 2 dny koupili samečka korely. Říkáme mu Saša :-) Tak si čtu vaše postřehy a rady. Hlavně co se týká ochočení. Zatím se dost bojí. Ale co by člověk po dvou dnech chtěl. Navíc je to fakt mláďátko. Když se mu snažím do klece dát ruku, klove kolem sebe jak zběsilý. Dneska si ale přišel pro svou oblíbenou tyčinku. Tak já zase časem napíšu a pošlu fotky. Držte palce, ať se s námi Saša zkamarádí.

 • Inzerce: Nabídka či Poptávka Pískomilů, oblast : Pískomil

  Koupím 2 samičky pískomilů (mimča) - preferuji barvy tmavá, popř.s bílými skvrnami (mottled) a světlá (honey cream, argent cream, pied). Okolí Liberce, Č. Lípy, Děčína či v Praze. Tel. 777006954. Děkuji Jana.

 • jak je to s dorůstáním peří, oblast : Korela chocholatá

  To je hodně zvláštní, že mu jen tak vypadly pérka a ještě jen z jednoho křídla, ale já mám holku Andulku a pérka jí dorůstají průběžně. Pokud jedno doroste, to staré si vyndává sama, uvolňuje ho, dokud nespadne buď při letu, nebo si ho sama nevyndá. Jinak pérka drží dost pevně, začínají ji opadávat tak po třech měsících, pokud ihned ze začátku budete přidávat vitaminové zrní pro přepeření nebude to přepeřování zbytečně dlouho trvat, nebude se tolik trápit a ani vy. Trvat to může, pokud nemá nové vidět tak měsíc.

 • Koupě případné darování osmáka, oblast : Osmák degu

  Dobrý den, mám zájem o ty vaše osmáky, děkuji, 733685904 - telefon.

 • Korela - pištění, oblast : Korela chocholatá

  Zdravím, koupila jsem si korelku asi před týdnem a neustále mi křičí, někdy mi přijde, že smutně. Nevím proč, snažím se mu věnovat veškerou pozornost. Měla jsem korelu 10 let, než umřela, byla zlatá, hodně ochočená. Nový prcek mě trápí, protože bydlíme v panelovém bytě a křik korely určitě není sousedům příjemný. Poraďte.

 • Korela - pištění, oblast : Korela chocholatá

  Zdravím, včera jsem psala, jak neustále křičí a dnes je jak vyměněný. Je to možný? :) Už mi to nedalo, pustila jsem ho včera asi 4x z klece ven, byl dlouho venku, večer si zalezl sám a dnes asi drží bobříka :) Asi to bylo tím, že chtěl jít jednoduše ven, přitom jsem ho pouštěla, jen mu to nestačilo. Navíc jsem s ním měla řeč, vykládala jsem mu kraviny, ale jak to tak vypadá, zabralo to :) Vzpomínám si, když jsem v deseti letech dostala korelu, má první reakce byla: "Ježiši, jakej jsi pták ..." Za měsíc jsem ho milovala, dnes ho ještě obrečím, protože už je to pár let, co následkem stáří umřel. Takže snad bude nový Pepík to samé, co bývalý. Už ted bych mu dala pusu, ale on je ještě jakýsi zdrženlivý :)

 • Korela - pištění, oblast : Korela chocholatá

  Ted je dva dny trošičku klidnější, předtím vydával v deseti vteřinových intervalech pískot, až nám to lezlo kolikrát krkem. Nyní sedí, jak zařezaný, tak nevím. Ale už se nechal poškrabkat, což je úspěch. Uvidíme. Díky za radu :)

 • Lysinka na hlavě, oblast : Korela chocholatá

  Může se jednat ale i o svrab!

 • vodítko, oblast : Osmák degu

  Ahoj, mám prosbu, jak naučit osmáčky, aby mi běhali po bytě, ale abych je pak taky i nahnala do klece anebo, aby si tam vlezli sami? Mám dva osmáky teprve to bude měsíc, byli jednou venku a nahnat je nebo chytnout byla dřina a nedávno mi jeden vyšel ven, když jsem čistila klec, tak jsem zapoměla zadělat díru a taky mi trvalo, než jsem ho chytla. Chci je už začít pouštět, ať se proběhnou, ale bojím se, že je pak zbytek dne budu chytat. :-D

 • Inzerce: Nabídka či Poptávka Pískomilů, oblast : Pískomil

  Dobrý den, sháním jednoho pískomila - samičku. Někde z okolí­ Zlí­na. Děkuji, Jana.

 • Samice králíka nevytváří hnízdo, oblast : Králík

  Samice může cítit nezájem vůči svým mláďatům. Mohlo se také stát že samice pár dní před porodem byla vyrušena, nebo vystresována.Pak o své mláďata přestane jevit zájem :-(

 • Morče kouše, oblast : Morčata

  Moc zdravím, ráda bych se zeptala,jestli mi někdo poradí,co dělat,když naše morčátko - chlapeček - máme ho třetí měsíc - je moc hodný, mazlivý, ale když ho chceme po mazlení vrátit do klece,velice kouše - do krve.Musíme ho nosit v dece,ale šíleně klape zubama a když prokousne deku,někdy se zakousne i do ruky. Nevíme proč.Dík za každou radu.

 • Morče kouše, oblast : Morčata

  Mám problém s morčetem že zverimexu máme ji měsíc a ona když ji pohladím tak začne kousat a čůrat beru ji do ruky že spodu a byla na mě zvyklá lítala zamnou atd. těťka když si ji vezmu tak začne kousat jak kdyby mě nepoznala mladší bratr ji furt leká a směje se tomu tak ho vyženu z pokoje prosím poraďte mi co mám dělat


2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist