Detail uživatele chuck777

Uživatel chuck777 na webu založil celkem 0 diskuzí.
Celkem přispěl 3 příspěvky do našich diskuzí.

Seznam příspěvků uživatele chuck777

  • Ochočení, oblast : Osmák degu

    Je to hodně častý problém. Příčin může být samozřejmě hodně jako nejpravděpodobnější se mi jeví následující scénář. Osmáčky máte prvděpodobně ze zverimexu, nebo chovatele. Zde jde především o zisk a ne o zvířátka samotná. Pro osmáky je důležitý kontakt s člověkem. Je-li v mláděcím věku zanedbán, osmák si jej nese celý život a stále bude plachý. Je mi líto, asi jsem vám neudělal radost. Určitě, každý, kdo si pořizuje malé osmáčky by měl dát na na radu někoho z okolí a hledat osvědčeného chovatele. Pokud má úvaha není správná, napište a budeme hledat řešení. Buďte trpělivá. :)

  • Ochočení, oblast : Osmák degu

    Případně mě napadl ještě jeden problém (možnost), nebyli rodiče osmáčků sourozenci? V tomto případě také často bývají osmáci těžko ochočitelní.

  • Morčata, oblast : Morčata

    Ahoj, zítra se zeptám kamarádky. Morče nemám a nevím přesně jak to u nich chodí. Laicky mě napadá, že když jedno bude starší o půl roku, může to být problém. Morčata jsou ale společenská a tak se snad snesou. Pokud ale ten první už někdy viděl samičku, tak si myslím to problém bude.


2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist