Příspěvek uživatele Eliter, číslo 782

Datum odeslání : 2009-06-19 20:47
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5438 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Ahoj, trochu delší jsem tu nebyla. ;-)

Tak co Andy, zkusila jsi ten pelíšek? Co na něj osmačice?

U nás nic nového, Edík krásně roste, už to není to ustrašené mimino ze zverimexu, je to milý sebevědomý osmák. S Adélkou jsou stále v pohodě, myslím, že je Adélka ráda, že ho má. Když je zavolám na pamlsek, přiběhnou oba, Edík klidně Adélku odstrčí a vezme si pamlsek první, ona jen tak kouká, co si to ten "smrad" dovolil. ;-)

Předevčírem měli každý jednu malinu, nejdřív koukali, (Aduš to zná, Eda ji měl poprvé) a pak rychlostí blesku snědli a chtěli ještě - ale smůla, sladké ovoce je na příděl.

Včera jsem jim dala každému kousek jahody, dnes nic. Dochází ná m sušená mrkev, chjo, budu muset nakrájet, nasušit.

O víkendu jsem měla pistáciové oříšky a ti dva když byli puštění, se z nich mohli zbláznit! Nehli se ode mě na krok, okupovali mi misku s ořechama, no závisláci. ;-) Když jsem později potřebovala, aby zalezli do klece, (ohlásila se návštěva) tak jsem dala každému jeden pistáciový ořech, ať si taky dají (vybrala jsem ty který mi nešly otevřít, ať jim to dá trochu práci, nic není zadarmo!). Byli s tím úžasný.



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist