Příspěvek uživatele Eliter, číslo 779

Datum odeslání : 2009-06-11 18:26
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5446 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Ahoj, Alčo já nespěchám, jak to pak jednou s mladými začne. :-/ Je to jen na nich. Adélka je už asi "zralá", Eda rozhodně ne, ale kecat jim do toho nebudu. ;-)

Ten závěsný pelíšek jsem koupila, když jsem měla Adélku asi 2 až 3 dny, během pár vteřin věděla, co s ním, fakt. Jako by to bylo to jediný, co jí k pobytu u nás chybělo. ;-) Přitom z prvního domova to neznala. Ani to nikdy neničila, ona trubka kouše jen mříže, jsem ráda že neničí pelech, ale kdyby to kousání mříží nebylo tak slyšet. Eda si s pelechem taky hned poradil, ale mohl to okoukat. A ten už má zoubky nenechavější. Líbilo by se v tom i křečkům, když čistím, mám osmíčky puštěný a křečky v tý horní kleci od osmíků, kterou položím na zem (tak se dostanu do obou terárek a můžu je dobře vymýt). A křečci si tam hned hupnou a za tu dobu co čistím si to normálně zabydlí. Natahají tam i mladý (čistím před narozením a až tak 7 až 10 dní po narození, aby měli klid, zasahuju minimálně, ale čistit se musí, že). Pak ty pelechy stejně sundám, vyměním za čisté a vyperu, tak to osmákům nevadí, že tam měli vetřelce. :-). Myslím, že až budou mít osmáci mladý, prostě přidám další závěsný pelech a budou odchovávat tam.



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist