Příspěvek uživatele Eliter, číslo 768

Datum odeslání : 2009-06-10 20:40
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5447 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Ahoj, no a já do toho díky Edovi spadla rovnou - do těch miminek. Ale mají ještě čas. Paní, co od ní mám Adélku říkala, že jim dost dlouho trvá než mladý mají, prý klidně i rok. Hodně se na to těším a trochu mám i obavu, co s malými. Ale to sem písnu a třeba si je tu rozeberete. (třeba admin ještě nemá osmíky ;-D) Dneska Edíka Kuba docela trápil, už rozeznám, kdy osmák pláče, je to úplně něco jinýho než běžný nebo méně běžný pískání. Adéla kouše právě mříže a to 2,5 hodiny běhali po bytě. Asi málo. Seno jsem dnes doplňovala, ale máme jen kupovaný, co, to stačí. Oba spinkají vždy v těch závěsných pelíškách, ještě jsem je neviděla spát jinde. Asi se dost přizpůsobí tomu, co mají k dispozici.. Adélka před Edou zahrabává misku s jídlem, ale on jí to vždycky vyhrabe, ují co chce a nechá to odhrabaný, jako by jí provokoval. ;-) Adélka to pak letí zase zahrabat, to nemá chybu. ;D. Zatím se mi ale u misky neperou. Jsou to zlatíčka. To máš pravdu, andulák a korela je rozdíl, moji osmíci můžou být leda rádi, že máme anduláka. Vlastně jen Edík, Adélka s Kubou normálně vychází, leze mu i do klece, nikdy jsem neviděla Kubu, že by ji štípal.. Taky ji nekrmil. Edík mu zatím do klece nechodí.


2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist