Příspěvek uživatele Eliter, číslo 754

Datum odeslání : 2009-06-07 20:10
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5450 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Fotečky jsem viděla, jsou pěkné. Musím si pořídit digi foťák, fotím jen mobilem a to je znát. Už mám vybrané dva modely, jen se rozhodnout. :-)

Papírové kapesníky mi Adéla krade když je puštěná a to v obrovském množství. Pokud objeví posmrkaný tak ty taky, musím hodně dávat pozor, kde co mám. ;-) Teď jak utekla, šlohla celý zavřený balíček a rozdělala ho na pidi kousky a z nich to hnízdo. Muselo jí to dát hodně práce a já to vyhodím. Jinak do terárka jim dávám taky buď kapesníky nebo neparfémovaný toaleťák, dají si ho do jednoho rohu a chodí tam čurat. Taky ho mají v domečkách a když jim je zima, vytahají ho z těch domků a jsou tím přikrytí (hlavně ráno, protože mám ráda na spaní chladno a asi jim je někdy zima). Dávám to i křečkům, mám to vyzkoušené a připadá mi to nejefektivnější, protože když to znečistí, je lehká výměna za čisté. U nás zůstává celkem čisté i sklo terárka, nepatlají to, čekala jsem to horší. Křečci jsou mnohem horší.

Edík se opět nechal několikrát během dne krmit, žebrák jeden. ;-)

Teď běha v kolotoči, Adélka okusuje nový blok na okus, dává mu zabrat. Jsem zvědavá, jak dlouho ten blok vydrží. ;-)



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist