Příspěvek uživatele Eliter, číslo 752

Datum odeslání : 2009-06-07 12:35
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5451 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Ahoj.

A to jsem dodatečně objevila škody - Adéla potvora mi ožrala ovladač k televizi! Teda ne celý, jen 3 ťuplíky, vypadá to teď fakt super. A myslím, že by klidně zdrhla zase, ona to asi neřeší, na vše zlé zapomenuto, jen kdyby byla příležitos.t ;-) Taky mi zmizel krém na ruce, balíček papírových kapesníků a korálky na krk. Nemusela jsem hledat moc dlouho, měla to na svém oblíbeném místě, kam podobně nakradené věci schovává, a to za skříňkami. Ten krém na ruce (Neutrogena) má 50 gramů + tuba, evidentně žádná váha pro osmáčka. Papírový kapesníky byly rozcupovaný a z nich hnízdo (ale až za ledničkou!) a korálky jsem ani nečekala že budou vcelku (jsou na vlasci navlečený) ale Adéla překvapila, nic jim není. Co na igelitový obal od kapesníků, nebo ťuplíky z ovladače její žaludek a střeva nevím, nejspíš nic, aspoň zatím. Že dostala JMEN, je asi jasný, ale to tu psát nemůžu.

Edíkovi jsem namazala kolotoč, už vrzal a šlo mi to na mozek, Adélce jsem ho tak často mazat nemusela. ;-) Jak byl zaostalý ještě nedávno, co? Jdu jim teď trochu pouklidit bydlení, čistím jednou za měsíc a to sakum prdum, jednou týdně jim to jen tak trochu proberu a doplním či odeberu.



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist