Příspěvek uživatele Eliter, číslo 626

Datum odeslání : 2009-05-24 19:31
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5464 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Tak ze stolu mi už taky Adéla skočila, úplně ve mě hrklo, už jsem ji viděla mrtvou nebo škaredě polámanou (co už jsem se o tom načetla!) a ono jí nic nebylo, a není. I tak to ale nevidím ráda.

Jj, mám těch zvířátek trochu víc a bylo jich ještě víc, třeba žáby, nebo křečíci na chov. Ale jak to umírá, už to neobnovuju, toho místa není moc. Taky jsem měla rybku betta splendens - bojovnice pestrá, žila hodně dlouho, byla super a jmenovala se Kapřík (byl to kluk). Taky jsem měla želvy, vodní i suchozemské. No a loni jsem řekla, že Adéla je poslední zvíře k těm všem a mám Edíka, myslím že jsem nenapravitelná. ;-) Ale všem se věnuji a mají 100% péči. S psiskama dělám tanec se psem a agility, takže ani ty si nemůžou stěžovat na nudu.

Odmáččí duo mi tu synchronizovaně chroupá mříže klece, úplně všecko by se ten malej učit nemusel.

Z Edíka bude asi kazisvět, to co Aduš celý rok nenapadlo a sice kousat závěsný pelíšky, tak tenhle moula už u jednoho ukousal ucha, a tak jim ten pelech z jedné strany spadnul. :-( no není blbej? :-)



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist