Příspěvek uživatele Eliter, číslo 599

Datum odeslání : 2009-05-22 19:04
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5466 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

S fotkama to je horší, uvidím až budu mít čas, něco stáhnu.

Ty závěsný pelíšky už máme tři, jsou v nich nalezlé každou noc, ten třetí jsem koupila tento týden, protože potřebuju ten jeden vyprat, tak aby potvory nestrádaly. ;-)

Mám ještě anduláka Kubíčka (a i jiný zvířátka), v říjnu mu bude sedm let a ten bývá hodně puštěný. No a když je puštěná osmačka (malej zatím nebyl), chodí čůrat za tu jeho klec, která je na lednici a když je venku z klece (Kuba), tak mu tam vleze a v pohodě na bidýlko a na druhý, vůbec jí to nedělá problém a žere mu zrní a tyčky. ;-) Potvora. V kleci žádný větve nebo tak nemá, hlodá lehce baráček, ale máme ho rok a stále je dostatečně funkční, nezničila vlastně ještě nic. Sem tam jí dám větvičku, když vedle na zahradě řežou jabloňový větve, ale na lození je nemá. Snad kvůli tomu neumřou, že nemají větve, máme to prostě zařízené jinak. ;) Sehnala jsem hračky pro hlodavce, fakt to vyloženě existuje, je to takový žebřík s menším žebříčkem a takovejma okusovátkama, co jsou na to přidělaný, dost si s tím hrajou (teď už oba) a to taky můžou kousat, ale nejraději koušou mříže u klece! Paka dvě malý. Jdu zkusit pustit malýho, jsem zvědavá, jak ho dostanu zpátky, to bude sranda.



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist