Příspěvek uživatele Eliter, číslo 1007

Datum odeslání : 2009-08-23 22:32
Jméno přispěvatele : Eliter
Stáří příspěvku : 5373 dní

Diskuze : kamarádka pro osmačku, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Eliter

Jj, osmáčci jsou lepší, jsou mnohem chytřejší, ale ti křečci taky měli něco do sebe. Ale místa je fakt po málu. Dnes když běhali, spadla Adélka do veliký tašky, kterou mám naplacato za botníkem (je velikosti A2, z materiálu jako dárkový taštičky ale pevnější). A ona trubka jak pobíhala svoji trasu botník - lednice - stůl (tam zase ta chutná svíčka!) tak v tom metu prostě spadla do tý tašky. Nepískala, jen se snažila dostat ven, ale nešlo jí to. Když jsem zjistila, kde je, nabídla jsem jí ruku, aby mohla ven a ona s takouvou elegancí tu pomoc přijala, bylo to k smíchu i krásný zároveň. Že mi jako důvěřuje, tak jsem to brala. Eda dnes celý den pískal jako pominutý, už jsem ho fakt měla dost, byl zticha jen když se cpal, asi měl blbý den nebo co. Teď chrápinkají, zalezlí v hamace. Jo a přišla jsem na supr způsob, jak ochránit hamaku proti okousání a zničení. Adélka měla celý rok 4 hamaky na střídání, Eda hajzlík je všechny odkousal v místě závěsu během pár týdnů! Koupila jsem teď 4 nové a ty konce, co Eda rád okusoval jsem potřela tee tree olejem a druhý týden jsou nedotknuté. Asi mu to nechutná.



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist