Příspěvek uživatele Andy, číslo 937

Datum odeslání : 2009-08-05 21:02
Jméno přispěvatele : Andy
Stáří příspěvku : 5393 dní

Diskuze : Jak se daří vaším osmáčkům?, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Andy

Já už se na fotky taky dívala, jsou moc pěkné a holky jsou roztomilé. Akvárko mají moc pěkně vybavené, tam se jim musí perfektně bydlet. :-D

Dneska se mi je nepodařilo vyfotit, protože jak by věděly, že je chci vyfotit, tak se na ty vrátky pověsila jen jedna a navzájem se shazovaly. :-D

Jména neměň, ony k těch tvojím holkám perfektně pasují, jsou takové roztomilé. :-)

S tím kousáním si hlavu nelámej, ono to určitě přejde, možná to chvíli potrvá, ale ony na to přijdou, že lepší jsou dobroty z ruky než ta holá ruka. :-D Křečci jsou přece jenom trochu natvrdlá zvířata, tak proto jsou více kousaví. :-D Osmáčci sice umí dost kousnout, což jsem z počátku taky zažila, ale nejsou agrasivní, spíš je to ta zvědavost. Hlavně jim nabízej z ruky nějakou tu baštu a oni i na tebe rychle zvyknou, a pak po tobě budou lozit a mazlit se, :-) pak už k tobě budou přicházet samy. Moje holky mají strašně rády, když po mě můžou lozit a schovávají se mi pod vlasy, :-) nebo mi jen tak sedí na rameni. Ale chce to trochu trpělivosti, oni jsou zpočátku nedůvěřiví. Ale jak tu seznamovací část zvládnete, tak to bude super. :-)



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist