Příspěvek uživatele Andy, číslo 934

Datum odeslání : 2009-08-05 10:19
Jméno přispěvatele : Andy
Stáří příspěvku : 5394 dní

Diskuze : Jak se daří vaším osmáčkům?, oblast : Osmák degu

Text příspěvku uživatele Andy

Je pravda, že hodně věcí se v těch knížkách nepíše a přitom to jsou důležité informace, ještě že máme ty weby o zvířátech, kde se toho hodně dovíme. :-D

Náhodou Princezna a Píšťalka jsou perfektní jména a moc hezké, být tebou tak bych jim je nechala, přítel by si určitě časem zvykl. :-) Naše holky mají taky takové pohádkové jména.

S tím kousáním to u nás bylo ze začátku stejné, ale taky to bylo jemně, jenom zkoušely, jestli to není něco k jídlo,j ak si zvykly, že jídlo je v té ruce a ne ta ruka, tak přestaly. :-D

Ony neutíkají, ale přímo mi všechny tři naskáčou do ruky, nebo do plechovky, kde je to jídlo a snaží se hned něco ukořistit. Však neboj, tvoje to budou za chvíli dělat taky, co se jídla týká, tak osmáčci neodolají a navíc jsou hrozně zvědaví, co to tam mám. :-D

Já holky rozpoznávám podle toho, že jedna nemá štětinku na ocásku, to ji užrali sourozenci, když byla malinká, druhá má světlejší srst nad očima než ta třetí:-D. Ta třetí je navíc hrozně mazlivá. :-)

Jestli se mi je podaří vyfotit, jak visí na těch vrátkách, tak to Alči pošlu, je to fakt sranda. :-D



2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist