Menu

Fotogalerie Osmáček Šikula

Fotogalerie zvířátka Osmák degu. Osmáček degu Šikula, je dvouměsíční fešák. Celé dny lumpí po kleci a dělá nám tím velkou radost. I když jsou mu jenom dva měsíce tak se před objektivem tváří jako velký profík. Osmák degu Šikula.

Fotografie

Legenda k fotografiím

Osmák degu Šikula 1

Osmák degu Šikula na na větvičce, teď je ještě větvička větší než on, ale za chvilku bude klidně schopný ji překousat.

Osmák degu Šikula 2

Osmák degu Šikula pózuje na svém novém domečku. Teď je to ještě pěkný mladý hubený klučina ale kdo ví jak bude vypadat za pár let.

Osmák degu Šikula 3

Osmák degu Šikula rád pobíhá nejenom po své kleci... ale ukazuje nám svoje malé úřednické sklony. Jakmile to bude plný šanony tak se na ně vrhne a všechny je do chvilky zpracuje

Osmák degu Šikula 4

Osmák degu Šikula, To se nám to běhá a kouše v takový parádní klícce. A i když pěkně běhám po větvičce, dokážu hezky zapózovat fotografovi koukat do objektivu a mit pěkně napřímená ouška.

Osmák degu Šikula 5

Osmák degu Šikula, povalování v hoblinách je parádní zábava. I tak přiznávám že vypadám docela srandovně, protože ty hobliny jsou velký jako moje pacička.

Osmák degu Šikula 6

Osmák degu Šikula, přeci jenom pózování na klacíku je moje nejzábavnější a nejoblíbenější činnost. Teda zrovna když nespadnu.


2008 - 2021 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist