Menu

Fotogalerie Osmák degu Minnie

Fotogalerie zvířátka Osmák degu. Nový přírůstek Minnie do osmáčí rodinky od Andy Osmák degu Minnie.

Fotografie

Legenda k fotografiím

Osmák degu Minnie 1

Osmák degu Minnie, tak to jsem já nejnovější přírůstek do naší velké osmáci rodiny. Mám spoustu brášků ale jako sestřička mám výsadní postavení.

Osmák degu Minnie 2

Osmák degu Minnie, baštění dobrůtek je moje nejoblíbenější činnost a vůbec mi nevadí když mě přitom někdo natáčí úplně klidně mu zapozuj.

Osmák degu Minnie 3

Osmák degu Minnie 3, není na to najít si klidné místečko parádní kleci pěkně se uvelebit a hezky si odpočinout Však mi to dovádění neuteče.

Osmák degu Minnie a její kamarádi 1

Osmák degu Minnie a její kamarádi a příbuzní. Copak říkáte na naší obrovskou rodinku, zažijeme spoustu zábavy a máme se fakt parádně.

Osmák degu Minnie a její kamarádi 2

Osmák degu Minnie a její kamarádi, Tak tohle je pohled na naše celé u bydlí. Máme se tu doopravdy parádně, je to takový krásný panelák pro osmáky degu.

Osmák degu Minnie a její kamarádi 3

Osmák degu Minnie a její kamarádi... a tohle to jsou vchodové dveře do našeho osmáčího paneláku. Za ni najdete celou naší rodinku a spoustu mých kamarádů.

Osmák degu Minnie a její kamarádi 4

Osmák degu Minnie a její kamarádi, No a tohle to je moje poslední fotka kterou se s vámi moji milí přátelé loučím, naše malá osmáčí princezna.


2008 - 2021 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist