Příspěvek uživatele nezadan, číslo 2171

Datum odeslání : 2012-07-23 21:20
Jméno přispěvatele : nezadan
Stáří příspěvku : 4311 dní

Diskuze : Korela - Pomoc, oblast : Korela chocholatá

Text příspěvku uživatele nezadan

Dobrý den, loni k nám přiletěla korela, tak nevím kolik měla let. Začala nám kýchat, potom začala zhruba po dvou dnech sýpat, bylo mi jí strašně líto, ten den jsem si všimla, že má zarudlé nosní dírky. Volala jsem na veterinu a tam mi řekli, ať s ní přijedu druhý den pro antibiotika, že se na ni musí podívat, jenže uběhly asi dvě hodiny a ona sýpala ještě víc, bylo to strašné poslouchat, tak jsem volala znovu v 10 večer, že jim ji odvezu a když jsem hovor ukončila, tak mi po pár minutách umřela. Dýchala pouze zobákem a otírala si hlavičku o klec a o ruku, hrozně se chtěla mazlit a nechala se pohladit tak, jak nikdy. Odpoledne když lítala, tak měla horké nožičky a taky se strašně mazlila, večer je pak měla studené. Bylo to jak kdyby chtěla být poslední chvilky s námi. Neměla žádné výtoky ze zobáku, ani z očí a ani průjem. Zajímalo by mě, jestli je možné, že umřela stářím nebo jsme něco zanedbali. Vůbec mi nepřišla nemocná, až v den kdy nám umřela, nechtěla jíst a pít. Odpoledne se ještě prolétla. Blbé bylo, že byla neděle, říkala jsem si, že musí vydržet do druhého dne, ale zničeho nic to bylo vše hrozně rychlé.


2008 - 2024 (c) Zviratkodoma.cz

TOPlist